منوی سایت

مزایای نمایندگی انحصاری امتاش

نمایندگی فروش رادیاتور پنلی ترکیه

مزایای همکاری با کمپانی امتاش:

تمامی نمایندگی انحصاری:گروه کارخانجات امتاش برای تمامی شهرها به صورت لیدر نمایندگی انحصاری داده و تمامی معرفان و همکاران طرف قرارداد در زیر مجموعه نمایندگی انحصاری قرار می گیرد.

به عنوان مثال:فروشگاهی در شهر تهران نمایندگی انحصاری بوده و یکی دیگر از همکاران سطح شهر تهران اقدام به اخذ نمایندگی می کند در این صورت شرکت با همکار جدید طرف قرارداد شده و فرد موردنظر را در زیر مجموعه نمایندگی قرار می دهد.

بیمه تامین اجتماعی نمایندگان:تمامی نمایندگان گروه صنعتی امتاش تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته و از مزایای بیمه تامین اجتماعی :بازنشستگی و خدمات درمانی می باشد.

پاداش ماهیانه:تمامی نمایندگان به جز درصد از فروش مبلغ قابل توجهی به صورت ماهیانه به نسبت به تعداد فروش از شرکت دریافت می نماید.

درصد از فروش زیر مجموعه:

تمامی نمایندگان فروش انحصاری از فروش زیرمجموعه خود (می توانند زیر مجموعه رو خودشان به شرکت معرفی کرده و یا خود شرکت برایشان زیرمجموعه جذب نماید)که هر چقدر بیشتر باشد حاشیه سود بالاتر دارد. درصد قالب ملاحظه ای دریافت می نماید.

بارکد نمایندگان انحصاری: نمایندگان انحصاری شرکت دارای بارکد تعریف شده ای از طرف شرکت می باشند که میتوانند بر تعداد نفرات وفروشندگان زیرمجموعه خود نظارت کرده و میزان سود خود را به صورت آنلاین و اتوماتیک از روی وب سایت شرکت محاسبه نمایند.

امکان سرمایه گذارید در خرید سهام:تمامی نمایندگان انحصاری شرکت قادر به سرمایه گذاری بر روی بخش تولیدی در طرح های اینده شرکت بوده و برای سرمایه گذاری می توانند درصد از فروش زیر مجموعه ویا پاداش های ماهیانه را در پنل مدیریت خود ذخیره کرده و بعد افزایش میزان موجودی درخواست خرید سهام را بر روی پنل مدیریتی پرنماید.

و نسبت به میزان سهام از بخش تولیدی شرکت حاشیه سود داشته باشد.

طراحی وب سایت:برای تماممی نمایندگان انحصاری فروشگاه اینترنتی دایر می گردد ومی توانند در حوزه فعالیت خود فروش آنلاین داشته باشند.

 

استخدام همکاران زیر مجموعه نمایندگی انحصاری:

یکی از بزرگترین مزایای گروه صنعتی امتاش جذب تمامی نیروهای فروش معرفی شده از طرف نماینده با شرایط بیمه تامین اجتماعی و درصد از فروش همراه با درصد ماهیانه

توجه:تمامی نمایندگان می توانند با افزایش تعداد بازاریاب ها ،تاسیساتی ها و فروشگاهها به زیرمجموعه فروش خود سودهای بسیار بالایی را برداشت نمایند به اینگونه که از هر فروش درصد دریافت کرده وبه ازای هر فروش زیرمجموعه سودهای خاصی را دریافت می نماید.

 

نویسنده : مدیریت سایت
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.